ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

20 липня 2016 року                                                                 №35

Про проведення змагань на байдарках в рамках реалізації Проекту "Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району"

З метою належної підготовки та проведення змагань на байдарках по річці Случ в Надслучанському регіональному ландшафтному парку в рамках реалізації  Проекту "Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району (далі-Проект), що реалізовується в рамках Програми Європейського Союзу "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні", відповідно до рішення районної ради від 19.02.2016 №61 "Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік:

1.Провести змагання на байдарках на річці Случ в селі Маринин Березнівського району 27 липня 2016 року (далі –змагання).

2.Призначити керівником змагань Берташа Бориса Миколайовича – координатора Проекту.

3.Координатору Проекту  Берташу Б.М.:

1) вжити необхідних заходів для створення безпечних і нешкідливих умов, виконання санітарно-гігієнічних норм і вимог з охорони праці під час проведення змагань;

2) вирішити питання транспортного забезпечення прибуття та вибуття учасників змагань в село Маринин 27 липня 2016 року.

3) забезпечити вирішення організаційних питань щодо харчування та проживання учасників змагань.

4.З метою організації безпечного перебування учасників змагань про проведення заходу інформувати Березнівську районну державну адміністрацію, Березнівське відділення поліції Костопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Березнівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області, управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації, комунальний заклад охорони здоров'я "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради, Марининську сільську раду.

5.Контроль за виконанням розпорядження поласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                       підпис                                   Л. Каменчук

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.