11 липня 2016 року №34 "Про транспортне забезпечення діяльності постійних комісій районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

11 липня 2016 року                                                                             №34

Про транспортне забезпечення діяльності постійних комісій районної ради

Відповідно до Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року №31:

1.Виділити в липні 2016 року службовий автомобіль районної ради головам постійних комісій районної ради з питань гуманітарної політики     Сухану В.Г., з економічних питань та комунальної власності  Гуменюку Ю.Д., з питань бюджету та фінансів Федасу В.В. з метою вивчення питання функціонування та утримання об’єктів спільної власності територіальних громад району.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                      підпис                                   Л. Каменчук

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.