30 червня 2016 року №31 "Про призначення виконуючого обов’язки директора Трудового архіву Березнівського району"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

30 червня 2016 року                                                          №31

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 3.8 Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 16 квітня 2014 року №736, враховуючи контракт з директором Трудового архіву Березнівського району від 01 липня 2014 року, термін дії якого закінчується 30 червня 2016 року, та за погодженням із постійною комісією районної ради з питань гуманітарної політики:

1. Виконання обов’язків директора Трудового архіву Березнівського району покласти на провідного архівіста Трудового архіву Березнівського району Драчук Тетяну Сергіївну.

2. Виконувачу обов’язків директора Драчук Т.С. в установленому порядку забезпечити:

проведення розрахунку із Семеновичем М.В. та видачу йому трудової книжки в день звільнення;

прийняття печатки, ключів від сейфів і службових приміщень, чекової книжки, службового посвідчення.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                               підпис                         Л.Каменчук