30 травня 2016 року №25 "Про призначення виконуючого обов'язки директора комунального закладу "Березнівський районний будинок культури" Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

30 травня 2016 року                                                          №25

Відповідно до  статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 16.04.2014 №736, рішення районної ради від 26.05.2016 №139 «Про трудові відносини», враховуючи лист відділу культури і туризму Березнівської районної державної адміністрації від 30.05.2016 №01-20/201 та погодження постійної комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності (протокол від 30.05.2015 №4):

1.Призначити виконуючим обов’язки директора комунального закладу "Березнівський районний будинок культури" Березнівської районної ради Мельник Наталію Михайлівну, провідного методиста з питань культури і туризму комунального закладу "Березнівський районний будинок культури" Березнівської районної ради, з 30 травня 2016 року до вирішення питання про призначення директора комунального закладу "Березнівський районний будинок культури" Березнівської районної ради в установленому законодавством порядку.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                              підпис                                   Л. Каменчук