26 травня 2016 року №24 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

26 травня 2016 року                                                          №24

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у діяльність комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради та з нагоди  професійного свята – Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради ЦІПАНА Віталія Григоровича, інженера комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради.

Заступник голови районної ради                               підпис                   Л. Пилипчук