24 травня 2016 року №22 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

24 травня 2016 року                                                          №22

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За особистий внесок у розвиток та зміцнення галузі водного господарства, високу професійну майстерність та з нагоди свята – Дня працівників водного господарства:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників Березнівської експлуатаційної дільниці Костопільського міжрайонного управління водного господарства:

ШИМАНСЬКОГО Ігоря Михайловича – оглядача гідротехнічних об’єктів;

ІЛЛЮКА Володимира Оникійовича – оглядача гідротехнічних об’єктів.

2.Контроль за виконанням розпорядження лишаю за собою.

Заступник голови районної ради              підпис                     Л. Пилипчук