06 травня 2016 року №18 "Про нагородження Подякою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

06 травня 2016 року                                                                       №18

Про нагородження Подякою Березнівської районної ради

Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №409 "Про  Почесну грамоту та Подяку Березнівської районної ради":

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності ведення лісового господарства району нагородити Подякою Березнівської районної ради Банацьку Валентину Миколаївну, бухгалтера Листвинського лісництва Державного підприємства «Соснівське лісове господарство».

Заступник голови районної ради                      підпис                      Л. Пилипчук

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.