14 березня 2016 року №12 "Про транспортне забезпечення діяльності постійних комісій районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

14 березня 2016 року                                                          №12

Про транспортне забезпечення діяльності постійних комісій районної ради

Відповідно до Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року №31, з метою вивчення досвіду роботи Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського районів щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад, утримання та функціонування закладів освіти, культури, охорони здоров'я, управління комунальними підприємствами районних рад та враховуючи клопотання голів постійних комісій районної ради:

1.Виділити в березні 2016 року службовий автомобіль районної ради головам постійних комісій районної ради з питань гуманітарної політики Сухану В.Г., з економічних питань та комунальної власності  Гуменюку Ю.Д., з питань бюджету та фінансів Федасу В.В..

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П..

Голова ради                                      підпис                                   Л. Каменчук

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.