24 лютого 2016 року №7 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

24 лютого 2016 року                                                                   №7

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності ведення лісового господарства району та з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради наступних працівників державного підприємства "Соснівське лісове господарство" Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства:

БАНАЦЬКУ Валентину Миколаївну, бухгалтера Листвинського лісництва;

ГЕРУК Аллу Олександрівну, головного бухгалтера;

ЮРЧИК Ларису Володимирівну, секретаря.

2. Контроль за виконанням розпорядження лишаю за собою.

Голова ради                                      підпис                                   Л. Каменчук

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.