11 лютого 2016 року №6 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

11 лютого 2016 року                                                           №6

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток дошкільної освіти району та з нагоди 30-річчя заснування дошкільного навчального закладу ясла-садок №2 «Теремок» комбінованого типу м.Березне Березнівської міської ради Березнівського району Рівненської області:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників:

Євтушок Євгенію Олександрівну, вихователя;

Єфремову Тетяну Денисівну, вихователя;

Поліщук Ларису Миколаївну, вчителя-логопеда;

Шаталюк Ніну Петрівну, вихователя;

Ярмолку Ганну Іллівну, вихователя.

2.Контроль за виконанням розпорядження лишаю за собою.

Голова ради                                  підпис                              Л. Каменчук

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.