10 лютого 2015 року №9 "Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов’язків і завдань у 2014 році"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

10 лютого 2015 року                                                     №9

Про проведення  щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов’язків і завдань  у  2014 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2001 року №1440 "Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування", наказу Головдержслужби України від 30 червня 2004 року №102 "Про затвердження Загальних методичних рекомендацій щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них завдань та обов'язків", з метою здійснення контролю за проходженням служби та професійними досягненнями посадових осіб виконавчого апарату районної ради:

1. Провести до 1 березня 2015 року щорічну оцінку виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради покладених на них обов'язків і завдань за підсумками роботи у 2014 році.

2. Затвердити списки осіб, які підлягають щорічній оцінці згідно з додатком.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 24 лютого 2014 року №15 "Про проведення  щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату районної ради  покладених на них обов’язків і завдань у  2013  році"

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                         (підпис)                           В. Ничипорук