10 лютого 2015 року №8 "Про призначення виконуючого обов'язки директора комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

10 лютого 2015 року                                        №8

Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 16.04.2014 №736, враховуючи рішення районної ради від 22.01.2015 №878 "Про затвердження розпорядження голови районної ради від 31 грудня 2014 року №105 "Про звільнення з посади директора комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради":

1.Призначити виконуючим обов'язки директора комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради Сидорова Петра Федоровича, завідуючого комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради до вирішення питання про призначення директора комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради в установленому законодавством порядку.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                          (підпис)                                 В. Ничипорук