02 січня 2015 року №1 "Про встановлення лімітів на утримання легкового автотранспорту районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

02 січня 2015 року                                                       №1

Про  встановлення  лімітів на   утримання   легкового автотранспорту районної ради

З метою економного використання коштів та матеріальних ресурсів на утримання легкового автотранспорту районної ради:

1. Встановити на 2015 рік щомісячний ліміт на легковий автомобіль ГАЗ – 31105 № ВК 0900АІ    пробіг 2680 км та витрати пального в кількості  300 л.

2. Придбання запасних частин, для проведення поточного та капітального ремонтів легкового автомобіля, здійснювати відповідно до затвердженого кошторису витрат районної ради.

3. Начальнику фінансово-господарського відділу,головному бухгалтеру районної ради  Яковчук В.І. забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів.

Голова ради                    (підпис)                                   В. Ничипорук