14 січня 2015 року №3 "Про скликання тридцять дев'ятої позачергової сесії районної ради шостого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

14 січня 2015 року                                                          №3

Про скликання тридцять дев'ятої  позачергової сесії районної ради шостого скликання

Враховуючи лист районної державної адміністрації від 13.01.2015 №01/33-6/15, відповідно до частини 7 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту Березнівської районної ради шостого скликання:

1.Скликати тридцять дев'яту позачергову сесію районної ради шостого скликання 22 січня 2015 року.

2.Провести пленарне засідання тридцять дев'ятої позачергової сесії районної ради шостого скликання 22 січня 2015 року у сесійній залі районної ради (м. Березне, вул. Київська, 6) з орієнтовним порядком денним, що додається. Початок засідання о 10 годині.

3.Виконавчому апарату районної ради:

3.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії районної ради та пленарного засідання сесії.

3.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

3.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації та його заступника, сільських, селищного, міського голів, начальників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів району, керівників окремих районних установ, підприємств, організацій, представників засобів масової інформації та громадськості.

4.Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                підпис                                   В. Ничипорук

до розпорядження голови Березнівської районної ради

14.01.2015 №39

Орієнтовний порядок денний