27 квітня 2015 року №25 "Про матеріальне стимулювання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

27 квітня 2015 року                                                            №25

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 15.11.2011    №3327/5 «Про умови оплати праці працівників архівних установ на основі Єдиної тарифної сітки» розпорядження голови районної ради від 01.07.2014  № 48 «Про умови оплати праці директора Трудового архіву Березнівського району» та згідно порядку, визначеного «Положенням про преміювання працівників Трудового архіву Березнівського району», затвердженого наказом директора Трудового архіву Березнівського району від 12.07.2007 №8:

1.Преміювати директора Трудового архіву Березнівського району Семеновича Миколу Володимировича за результатами роботи у квітні 2015 року в розмірі 50% посадового окладу в межах кошторису за рахунок фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                           (підпис)                    В. Ничипорук