ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

03 серпня 2015 року                                                        №48

Про проведення таборування школярів в рамках реалізації Проекту "Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району"

З метою належної підготовки та проведення таборування школярів відповідно до  Проекту "Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району (далі-Проект), що реалізовується в рамках Програми Європейського Союзу "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні", відповідно до рішення районної ради від 20.03.2015 №904 "Про внесення змін до районного бюджету":

1.Провести таборування школярів в селі Маринин Березнівського району з 11 серпня (з 9 год.00 хв.) по 13 серпня (до 17 год. 00 хв.) 2015 року (далі –таборування школярів).

2.Призначити керівником таборування школярів Берташа Бориса Миколайовича – координатора Проекту.

3.Долучити до організації та проведення таборування школярів Синицю Мирослава Антоновича на громадських засадах.

4.Керівнику таборування школярів Берташу Б.М.:

4.1.вжити необхідних заходів для створення безпечних і нешкідливих умов, виконання санітарно-гігієнічних норм і вимог з охорони праці під час проведення таборування;

4.2.забезпечити вирішення організаційних питань щодо харчування та проживання школярів;

4.3.забезпечити організацію змістовного дозвілля школярів.

5.Синиці М.А. вирішити питання транспортного забезпечення прибуття школярів в село Маринин 11 серпня 2015 року та їх вибуття з таборування 13 серпня 2015 року.

6.З метою організації безпечного перебування школярів під час таборування про проведення заходу інформувати голову Березнівської районної державної адміністрації, керівників Березнівського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області, Березнівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області, управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, відділу охорони здоров'я районної державної адміністрації, комунального закладу охорони здоров'я "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради, Марининського сільського голову.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                                  підпис                                       В.Ничипорук

Анонси подій

Випадкове зображення

15.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.