08 липня 2015 року №44 "Про скликання сорок другої позачергової сесії районної ради шостого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

08 липня 2015 року                                                          №44

Про скликання сорок другої  позачергової сесії районної ради шостого скликання

Враховуючи лист районної державної адміністрації від 08.07.2015 №01/33-584/15, відповідно до частини 7 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту Березнівської районної ради шостого скликання:

1.Скликати сорок другу позачергову сесію районної ради шостого скликання 10 липня 2015 року.

2.Провести пленарне засідання сорок другої позачергової сесії районної ради шостого скликання 10 липня 2015 року у сесійній залі районної ради        (м. Березне, вул. Київська, 6) з орієнтовним порядком денним, що додається. Початок засідання о 10 годині.

3.Виконавчому апарату районної ради:

3.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії районної ради та пленарного засідання сесії.

3.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

3.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити виконуючого обов'язки першого заступника голови райдержадміністрації, окремих начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів району, представників засобів масової інформації.

4.Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                          підпис                        В. Ничипорук

до розпорядження голови

Березнівської районної ради

08 липня 2015 року №44

Орієнтовний порядок денний

пленарного засідання сорок другої позачергової сесії

Березнівської районної ради шостого скликання

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік

Доповідає: Гайдук Н.А., виконуючий обов'язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації

2. Про депутатські запити

Доповідає: Дроженець Б.О., керуючий справами

3.Різне

Керуючий справами                  підпис                              Б.Дроженець

Анонси подій

Випадкове зображення

19.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.