22 травня 2015 року №31 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

22 травня 2015 року                                                         31

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 22 травня 2015 року №5, в зв’язку із скрутним матеріальним становищем сімей та необхідністю проведення лікування:

1. Надати одноразову грошову допомогу таким жителям району:

Курильчик Галині Андріївні, …………., в розмірі 1000 гривень;

Томашевській Тетяні Анатоліївні, …………, в розмірі 500 гривень.

2. Кошти в сумі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                    підпис                               В.Ничипорук