28 квітня 2015 року №27 "Про нагородження Подякою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

28 квітня 2015 року                                                          №27

Про нагородження Подякою районної ради

Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №409 "Про  Почесну грамоту та Подяку Березнівської районної ради":

За багаторічну творчу працю, активну життєву позицію, популяризацію українського поетичного слова та значний особистий внесок у скарбницю талантів Березнівщини нагородити Подякою районної ради Ярмолюк Надію Миколаївну, виконуючу обов'язки головного редактора районної газети "Надслучанський вісник".

Голова ради                              підпис                             В. Ничипорук