31 жовтня 2014 року №80 "Про проведення щорічної інвентаризації в 2014 році"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

31 жовтня 2014 року                                                          №80

Про проведення щорічної інвентаризації в 2014 році

Відповідно до п.1.9 Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Міністерства фінансів України та Головного управління Державного казначейства України  від 30.10.98 № 90, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.11.98 за № 728/3168, зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення повноти та достовірності відображення даних у річній фінансовій звітності, а також для контролю за збереженням матеріальних цінностей:

1.Створити комісію з проведення  інвентаризації  в такому складі:

Голова комісії:

Пилипчук Людмила Петрівна

заступник голови районної ради;

Члени комісії:

Дроженець Богдан Олександрович

-

керуючий  справами  виконавчого апарату районної ради;

Мадей Віта Ярославівна

-

виконуюча обов’язки начальника  відділу організаційного та правового забезпечення  діяльності ради;

Яковчук Валентина Іванівна

-

начальник фінансово-господарського відділу районної ради.

2.Комісії провести інвентаризацію основних засобів та інших необоротних активів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних

цінностей, грошових коштів і документів, бланків суворого обліку, розрахунків та інших статей  балансу районної ради станом на 01.11.2014

року.

3.Інвентаризацію провести  у присутності  матеріально-відповідальних осіб:

Лазарець Марини Михайлівни

головного  спеціаліста фінансово-господарського  відділу

Кишмана Олександра Анатолійовича

водія

4.Інвентаризацію провести у термін з 01 по 03 листопада 2014 року.

5.Узагальнені результати інвентаризації  подати мені  на затвердження.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                                     (підпис)                            В. Ничипорук