20 жовтня 2014 року №76 "Про встановлення надбавки за вислугу років Ясковець Ю.В.

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

20 жовтня 2014 року                                                          №76

Про встановлення надбавки  за вислугу років Ясковець Ю.В.

Відповідно до статті 22 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування",  частини 5 статті 33 Закону  України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 року №283 "Про порядок обчислення стажу державної служби", взявши до уваги, що стаж служби в органах місцевого самоврядування Ясковець Юлії Вячеславівни станом на 20 жовтня 2014 року становить 5 років:

1.Встановити Ясковець Юлії Вячеславівні, головному спеціалісту з питань діловодства відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради, надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування.

2.Фінансово-господарському відділу здійснювати щомісячне нарахування надбавки за вислугу років Ясковець Ю.В. з 20 жовтня 2014 року.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                               (підпис)                                 В. Ничипорук