24 вересня 2014 року №72 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

24 вересня 2014 року                                                          №72

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну участь у проектній діяльності та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради Баранчук Людмилу Іванівну, завідуючу публічно-шкільною бібліотекою філією села Друхів.

2.Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник".

Голова ради                             (підпис)                                   В. Ничипорук