23 вересня 2014 року №71 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

23 вересня 2014 року                                                         №71

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від   22 вересня 2014 року №12, в зв’язку із скрутним матеріальним становищем сімей та необхідністю проведення лікування:

1.Надати одноразову грошову допомогу таким жителям району:

Гречко Ігору Івановичу, жителю міста Березне, …… в сумі 1000 гривень;

Пастушок Наталії Борисівні, жительці міста Березне, …… в сумі 200 гривень.

2.Кошти в сумі 1200 (одна тисяча двісті) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                           (підпис)                              В. Ничипорук