від 11 грудня 2013 року №69 "Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2014 році"

УКРАЇНА

БЕРЕЗНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Рівненської області

(Шосте  скликання)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

 

11 грудня 2013 року                                                                      №69

 

 

Про підвищення кваліфікації  посадових осіб місцевого самоврядування  виконавчого апарату районної ради у 2014 році

  

Відповідно до статті 8  Закону  України  "Про  службу  в органах  місцевого  самоврядування",  Плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2014 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 4 грудня 2013 року №654:

 

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчого апарату районної ради у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2014 рік згідно з додатком.

2. Розпорядження голови районної ради від 25 грудня 2012 року №81 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2013 році» визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Михальчука С.І.

 

 

 

Голова ради  (підпис)  В. Лашта

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.