від 9 вересня 2013 року №47 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

9 вересня  2013 року                                                                         №47

Про  нагородження Почесною грамотою районної ради

Відповідно до подання Березнівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області від 5 вересня 2013 року №11/143 :

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради:

за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, з нагоди 25-річної служби в органах цивільного захисту та Дня рятівника:

Іванова Василя Олексійовича, начальника 11-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, майора служби цивільного захисту;

за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди  Дня рятівника:

Петрину Володимира Аполлінарійовича, командира відділення 3-го державного пожежно-рятувального поста Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, сержанта служби цивільного захисту.

2. Розпорядження опублікувати в районні газеті “Надслучанський вісник”.

Голова ради               (підпис)                    В.Лашта