від 28 серпня 2013 року №45 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

28 серпня 2013 року                                                                         №45

Про  нагородження Почесною грамотою районної ради

За значні досягнення в реалізації державної політики у сфері національної освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня знань:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради:

Кисюк Людмилу Сергіївну, керівника гуртка комунального закладу "Районний  Будинок дитячої та юнацької творчості" Березнівської районної ради;

Пастушок Ольгу Миколаївну, вчителя початкових класів Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – навчально-виробничий комбінат» Березнівської районної ради.

2. Розпорядження опублікувати в районні газеті “Надслучанський вісник”.

Голова ради        (підпис)            В.Лашта