від 30 травня 2012 року № 28 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

30 травня 2012 року 28

Пронагородження Почесною грамотою районної ради

Відповідно до рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №409 «Про Почесну грамоту та Подяку Березнівської районної ради», за особливі успіхи та значні досягнення у навчанні:

1. Нагородити Почесною грамотою районної ради:

-Драганчук Катерину Валеріївну

ученицю 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможця ІІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;

-Швед Інну Миколаївну

ученицю 9 класу Березнівської гімназії, переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Рівненської Малої академії наук учнівської молоді;

-Шведа Миколу Олеговича

учня 10 класу Березнівського навчально-виховного комплексу “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”, переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики.

2. Розпорядження опублікувати в районні газеті “Надслучанський вісник”.

Голова ради(підпис)В.Лашта