від 30 травня 2012 року № 27 "Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 30.09.2011 №62"

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

від 30 травня2012 року№ 27

Провнесеннязміндорозпорядження

голови районної ради від 30.09.2011 №62

Відповідно до статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та у зв’язку із кадровими змінами:

1.Внести наступні зміни в розпорядження голови районної радивід 30 вересня 2011 року №62 “Про створення робочої групи”:

1.1.Рядок “Партак Віктор Федорович – заступник керівника робочої групи, заступник голови районної державної адміністрації (за згодою) ” замінити рядком “Федоренко Сергій Вікторович – заступник керівника робочої групи, перший заступник голови районної державної адміністрації (за згодою) ”;

1.2. Рядок“Бондаренко Руслан Володимирович – начальник відділу з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району” замінити рядком “Лазарець Марина Михайлівна – головний спеціаліст фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради”.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради (підпис)В.Лашта