від 24 лютого 2012 року №13 "Про матеріальне стимулювання "

БЕРЕЗНІВСЬКАРАЙОННАРАДА

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИРАЙОННОЇ РАДИ

24 лютого 2012 року№13

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про службу в органах місцевого самоврядування"; постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268”Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів ” із змінами , наказів Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року № 77 ”Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів“, Міністерства праці та соціальної політики Українивід 06 квітня 2009 року № 129 “Про внесення змін до наказу Міністерства праці України від 02.10.96р.№ 77“; рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 320 "Про умови оплати праці", Положення про преміювання, встановлення надбавок, доплат, надання матеріальної допомогита допомоги на оздоровленняпрацівникамвиконавчого апарату Березнівської районної ради, затвердженого розпорядженнямголови районної радивід 28 грудня 2006 року № 53; розпорядженняголови районної ради від 30 грудня 2011 року № 90 "Про умови оплати праціпрацівників виконавчого апаратурайонної ради" :

1. Преміювати працівників виконавчого апарату районної радивідповідно до їхособистого вкладув загальні результати роботиза лютий 2012 рокуза рахунок фонду преміювання та економіїфонду оплати працізгідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради В.Лашта