від 11 січня 2012 року №4 "Про проходження практики"

Рівненської області
(Шосте скликання)
ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

11   січня    2012 року                                                                         №  4

Про проходження практики

Відповідно до направлення факультету документальних комунікацій та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету:
1.Забезпечити проходження практики студентом ІІІ курсу  спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Касянцем Сергієм Олександровичем у відділі організаційного та правового забезпечення діяльності районної ради  з 11 січня 2012 року по 8 лютого   2012 року.
2.Керівником практики призначити Дроженця Богдана Олександровича, керуючого справами виконавчого апарату районної ради.

Голова  ради                                                                                    В.Лашта