Орієнтовний графік проведення загальних зборів громадян за місцем проживання

...........................................................................................................

ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ГРОМАДЯН

ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ У 2019 РОЦІ

 

Назва ради

Назва населеного пункту

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

 

Березнівська

м. Березне

03.12.2019

11:00

Районний будинок культури

 

Соснівська

с. Вілля

13.03.2019

11:00

Фельдшерсько-акушерський пункт

 

с. Глибочок

13.03.2019

15:00

Сільський клуб

 

с. Адамівка

20.03.2019

15:00

Іванівський сільський клуб

 

с. Іванівка

 

смт Соснове

06.03.2019

16:00

Будинок культури смт Соснове

 

с. Великі Селища

 

 

Балашівська

с. Балашівка

12.03.2019

10:00

Будинок культури

 

с. Михалин

13.03.2019

10:00

Сільський клуб

 

с. Лінчин

13.03.2019

13:00

Сільський клуб

 

с. Сівки

14.03.2019

10:00

Сільський клуб

 

Бистрицька

с. Бистричі

28.02.2019

12:00

Будинок культури

 

Білківська

с. Білка

06.03.2019

14:00

Сільський клуб

 

Бронська

с. Бронне

22.03.2019

13:00

Будинок культури

 

Великопільська

с. Велике Поле

21.03.2019

11:00

Великопільський сільський клуб

 

с. Велика Купля, с. Замостище

 

с. Яблунне

21.03.2019

14:00

Сільський клуб

 

Вітковицька

с. Вітковичі

15.03.2019

14:00

Сільський клуб

 

Голубненська

с. Голубне

06.03.2019

11:00

Сільська рада

 

Городищенська

с. Городище

01.03.2019

14:00

Будинок культури

 

с. Орлівка

15.03.2019

14:00

Сільський клуб

 

Грушівська

с. Грушівка

12.02.2019

12:00

Сільський клуб

 

Губківська

с. Мочулянка

14.02.2019

11:00

Фельдшерсько-акушерський пункт

 

с. Губків

14.02.2019

14:00

Сільський клуб

 

Друхівська

с. Друхів

05.02.2019

11:30

Сільський клуб

 

Зірненська

с. Зірне

17.03.2019

16:00

Будинок культури

 

Кам'янська

с. Антонівка

15.03.2019

11:00

Сільський клуб

 

с. Кам’янка

15.03.2019

14:00

Будинок культури

 

с. Кургани

22.05.2019

13:30

Філія Курганська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Кам’янський ліцей

 

Малинська

с. Малинськ

13.02.2019

14:00

Сільський клуб

 

с. Малушка

15.02.2019

14:00

Малушський сільський клуб

 

с. Карачун

 

Марининська

с. Більчаки

15.03.2019

11:00

Сільський клуб

 

с. Маринин

22.03.2019

11:00

Сільський клуб

 

Моквинська

с. Моквин

15.02.2019

16:00

Сільська рада

 

с. Новий Моквин

22.02.2019

16:00

Сільський клуб

 

Поліська

с. Поліське

14.03.2019

14:00

Будинок культури

 

Полянська

с. Поляни

10.03.2019

14:00

Будинок культури

 

Прислуцька

с. Хотин

20.03.2019

11:00

Філія Хотинська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІІ - ДНЗ»

 

с. Прислуч

22.03.2019

10:00

Сільський клуб

 

с. Колодязне

22.03.2019

15:00

Будинок культури

 

Тишицька

с. Богуші

20.02.2019

10:00

Сільський клуб

 

с. Тишиця

20.02.2019

13:00

Сільська рада

 

с. Князівка

22.02.2019

10:00

Сільський клуб

 

Хмелівська

с. Хмелівка

15.03.2019

13:00

Сільський клуб

 

с. Совпа

15.03.2019

15:00

Сільський клуб

 

Яринівська

с. Яринівка

24.03.2019

11:00

Філія Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Кам’янський ліцей

 
 

Яцьковицька

с. Яцьковичі

14.03.2019

14:00

Будинок культури

 

 

Авторські права 2019 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.