У зоні АТО загинув березнівчанин

Вчора поблизу міста Станиця, що на Луганщині, у зоні бойових дій загинув мешканець села Велика Купля Іван Дусь.

Військовий отримав смертельне поранення та був доставлений в найближчий госпіталь. На жаль, військовослужбовця ЗСУ врятувати не змогли.
Наразі вирішується питання щодо перевезення тіла загиблого на Березнівщину.
Іван Дусь був мобілізований торік у квітні. Народився 06 липня 1984 року в селі Велика Купля. Односельці його характеризують як добру і чуйну людину.
У загиблого військовослужбовця залишилися матір та малолітня донька.
Керівництво та депутати Березнівської районної ради висловлюють співчуття рідним загиблого.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.