Сільський туризм

Сільський туризм

1. Садиба "Батьківська хата"
харчуванняможна їздити верхи
Лашта Михайло Іванович, с. Маринин,тел.: 03653 2-98-13, 098 445 65 25
Послуги: проживання у двомісних літніх будиночках (9 чол.), риболовля, збір грибів та ягід, полювання, прогулянки лісом та берегом річки, прогулянки кіньми верхи та на бричці літом, на санях взимку (на замовлення), традиційні українські страви та напої. Екскурсії по „Надслучанській Швейцарії".


2.Садиба "У Галини"
харчуваннямісце для риболовліможна їздити верхиполювання
Лашта Галина Іванівна, с. Маринин, тел.: 067 6016854
Послуги: проживання у двомісних літніх будиночках (9 чол.), риболовля, збір грибів та ягід, полювання, прогулянки лісом та берегом річки, прогулянки кіньми верхи та на бричці літом, на санях взимку (на замовлення), традиційні українські страви та напої. Екскурсії по „Надслучанській Швейцарії".


3. Лашта Микола Іванович
харчуванняможна плаватибаня
с. Маринин, тел. 03653 5-31-34
Послуги: проживання у окремому двох поверховому будиночку зі всіма зручностями, більярд, бання, барбекю. Будинок знаходиться 300 м від р. Случ. Харчування за домовленістю.


4.Коваль Юрій Миколайович
харчуванняможна плаватимісце для риболовлідуш (літній душ)
с. Більчаки, тел.: 098-971-28-83, 096-962-22-08
Послуги: проживання у наметах в мальовничій місцевості, харчування (за домовленістю), літній душ, до р.Случ 500м, риболовля, збір грибів та ягід, прогулянки лісом та берегом річки. Екскурсії по „Надслучанській Швейцарії".


5. Омельчук Микола Олександрович
харчуванняможна плаватимісце для риболовлідуш (літній душ)
с. Прислуч (Хутір Минятин), тел. 097-64-59-651
Послуги: харчування (за домовленістю), літній душ, відпочинок на березі р.Случ, риболовля, збір грибів та ягід, прогулянки лісом та берегом річки. До послуг відпочиваючих деревяна альтанка на воді (12-15 місць). Екскурсії по „Надслучанській Швейцарії".


6. Суходольський Олександр Станіславович
можна їздити верхиможна плаватимісце для риболовлі
с.Маринин, тел.: 0972353167
Послуги: Агросадиба господаря знаходиться на березі р.Случ в мальовничому куточку „Надслучанської Швейцарії”. Поблизу ліс та родонові джерела. На базі агросадиби надаються послуги проживання, організація піших та кінних екскурсій по місцевості, відпочинок на березі р. Случ, прогулянки до лісу, рибалка, катання на човні, катання на гірських велосипедах.


7.Гривіцка Галина Володимирівна

с.Маринин,тел.: 0984219415
Послуги: садиба знаходиться на околиці села, нараховує 5 кімнат. В будинку є гаряча і холодна вода, ванна, телефон. Неподалік розташовані 2 ставка, сосновий ліс, річка. Окрім проживання та харчування до послуг проживаючих відпочинок на березі р.Случ, риболовля, збір грибів та ягід, кінні прогулянки лісом.


8.Титар Віра Василівна

с.Маринин, 0984219415
Послуги: 2 кімнати, душ, туалет. Біля оселі садок, неподалік ліс, річка. Окрім проживання та харчування до послуг проживаючих відпочинок на березі р.Случ, риболовля, збір грибів та ягід, прогулянки гужовим транспортом. Екскурсії спеціально розробленими маршрутами: Губківський замок, екологічна стежка Маринин-Майдан.


9. Садиба "У Анатолія"

харчуванняможна плаватимісце для риболовлі
Бурченя Анатолій Тарасович, с. Маринин, вул. Тиха, 5,тел.: 097 88 93 743
Послуги: проживання в окремому будинку на 9 осіб, харчування (за бажанням), домашній хліб, страви на замовлення, можливість самостійного приготування їжі, відпочинок на березі р. Случ (300 м.) та поблизу лісу, великий садок, прогулянки кіньми: верхи та бричкою влітку, санями взимку, лижні прогулянки зимовим лісом, збирання грибів та ягід, прогулянки екологічними стежками, екскурсії по "Надслучанській Швейцарії", купання, риболовля з приготуванням юшки.

 

За матеріалами сайту www.tourism.rv.ua

Авторські права 2019 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.